yerinde koltuk yikamaPersonelimiz koltuklarınızı uygun cihazlarla yerinde yıkıyor, ücretsiz servisimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Koltukların en iyi görünümde kalması için en önemli yapılması gereken temizliğidir. İyi bir yıkama, hijyen sağlamak ile birlikte koltukların görünümünü de daha göz alıcı hale getirir.

Yerinde yıkama hizmetimiz koltuk takımları içindir. Sizin de musait olduğunuz bir zamanda evinize gelip koltuk takımlarınıza yerinde yıkama işlemi yapıyoruz.

Yıkama işleminde sırası ile güçlü vakum makinası ile önce koltukların tozunu alıyoruz. Koltukların üzerinde lekeler ve kirler varsa özel bileşim leke çıkarıcılar ile koltukları kir ve lekelerden arındırıyoruz. Daha sonra koltukların cinsine ve kumaşına göre hazırlanmış olan şampuanı koltuklara yedirerek köpürtüyoruz. Özel şampuanla köpürtülen koltukları daha sonra bu iş için üretilen püskürtme – emme makinasıyla temizlemeye başlıyoruz. Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak koltuklarda kalan şampuan ve köpükleri alıyoruz. Sonrasında duru su ile son bir vakumlama yapıldıktan sonra, hafif nemli kalan koltukları 6-8 saat kuruma süresinden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmet Aşamaları:

Yerinde Koltuk Yıkama 1. Aşama: Koltuğun cinsi ve kumaşı belirlenerek uygun kimyasallar seçilir.

Yerinde Koltuk Yıkama 2. Aşama: Yüksek emiş gücüne sahip endüstriyel tip makinalarımızla koltukların tozu alınır.

Yerinde Koltuk Yıkama 3. Aşama: Koltuk kumaşının cinsine uygun kimyasal ve fırça seçilerek tüm koltuklar fırçalanır.

Yerinde Koltuk Yıkama 4. Aşama: Leke cinsleri belirlenir ve uygun leke çıkarıcılar seçilerek lekeye ve kirlere özel çalışmalar yapılır.

Koltuk Yıkama 5. Aşama: Son aşama olarak koltuklar üzerinde kalan fazla kimyasal ve şampuanlar temiz su ile püskürtme – emme makinalarımızla temizlenir ve koltuklar kurumaya bırakılır.