sandalye yikamaEvimizde ve işyerimizde yoğun olarak kullandığımız en önemli eşyalardan biri sandalyelerimizdir. Sandalyeler özellikle işyerleri ve restaurant tarzı işletmelerde değişik kişiler tarafından uzun saatler boyunca kullanılır. Bu sık kullanımlar sonucu ister istemez kirlenirler ve bakteri taşımaya başlarlar. Belirli periyotlarda mutlaka yıkanmaları gerekmektedir.

Sandalyeler, antibakteriyel ve anti-mite özelliğine sahip ürünlerle temizlenmelidirler.Biz sandalyenin kumaşına göre seçtiğimiz ürünlerle sandalyelerinizi ilk günkü haline getiriyoruz.

Sandalyelerinizin temizliği tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Sizleri memnun edebilmek için en son teknolojiyi kullanıyor ve profesyonel ekibimizle kusursuz hizmet sağlamak için çalışıyoruz.

Sandalye nasıl yıkanır ?

Sandalye yıkama 1. Aşama: Sandalyelerinizin kumaşı kontrol edilir ve yıkamaya başlamadan önce ağır kir ve tozlar var ise leke çıkarma ve temizleme işlemi yapılır.

Sandalye yıkama 1. Aşama: Sonrasında sünger yardımı ile sandalyelerinizi özel leke çıkarıcı şampuanımızla temizleme işlemi uygulanır.

Sandalye yıkama 1. Aşama: Şampuanla temizleme sonrası yüksek devirli makinemizle püskürtme - emme yapılarak temizlenir.

Sandalye yıkama 1. Aşama: Sandalyeleriniz kir ve mikroplardan arınıp temizleninceye kadar aynı işlem tekrar edilir.

Sandalye yıkama 1. Aşama: Sandalyeleriniz temizlendikten sonra son kontroller yapılır ve sandalyeleriniz kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi 6-8 saat sürebilir.

NOT: Sandeyelerinizi ister ev veya işyerinizde, isterseniz evinizden alıp yıkama servisimizde yıkayabiliriz.