arac koltugu yikamaKıbrıs Girne’de hizmet veren Oto Koltuk Yıkama firması olarak sizlere evlerdeki koltuk takımlarına nasıl en iyi hizmeti veriyorsak otomobillerinize de en iyi koltuk yıkama hizmetini veriyoruz.

Araç koltuklarının üzerine dökülen sıvıların geride bıraktığı lekeleri ve özellikle yaz aylarında oluşan kurumuş ter izlerini çıkartmak için pek çok kulaktan dolma bilgiden bahsedilse de, uygulanan yanlış temizleme yöntemleri döşemelik kumaş yüzeyindeki lekenin çıkarılmasını daha da zor hale getirebilmektedir. Bunun dışında kumaşa uygulanan yanlış temizlik ürünleri ve çeşitli amaca hizmet etmeyen kimyasallar, koltukların kumaş renklerinin solmasına veya birbirine karışmasına, en kötüsü de döşemelik kumaşın yırtılmasına sebep olabilir. Bu tür hatalı uygulamaların sonucunda ise koltuk kumaşının komple yenilenmesi ya da tamamen yeni bir koltuk takımı alınması zorunlu hale gelebilir.

Özel olarak koltuk temizliği için kullanılan döşemelik kumaşlar düşünülerek geliştirilen temizlik ürünlerini kullanmakta, bu sayede araç koltuklarınızda ve kumaşlarda derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Bakterilerin koltuklarda yaşaması, koltukların zamanla yıpranmasına ve malzemenin eskimesine sebep olacaktır. Araba koltuk yıkama için kullandığımız yüksek vakum güçlü makinelerimiz sayesinde kumaşın içinde kalan kir, bakteri ve akarları da derinlemesine temizliyoruz.

Ayrıca bu özel koltuk şampuanları ile leke çıkarıcı ürünler de sorunsuz bir biçimde kullanılabilmekte, tıpkı şampuan gibi bu iş için tasarlanan leke çıkarıcılar inatçı lekeleri dahi tamamen temizleyebilmektedir. Hijyenik koşullar altında, gün içerisinde tamamlanabilecek bir tempo ile bizlere teslim ettiğini araçları, teslim almaya geldiğinizdeki farka inanamayacaksınız. Koltuklarınızda oluşan lekelerde yanlış uygulamalar ile temizliği daha da zorlaştırmadan araç koltuğu yıkama servisimize bir telefon açıp randevu almanız yeterlidir.

Araç içindeki tavan bölümlerindeki kumaşlar, yer döşemeleri, her türlü kumaş yüzeylerdeki temizlenmesi gereken bölmelerde tam temizlik için bizlere ulaşınız.

Araç koltuğu yıkama aşamaları:

Araç koltuğu yıkama 1. Aşama: Araç koltuklarınızı yıkamaya başlamadan önce ağır kir ve tozlar var ise leke çıkarma ve temizleme işlemi yapılarak işleme başlanır.

Araç koltuğu yıkama 2. Aşama: Sonrasında sünger yardımı ile araç koltuklarınızı özel koltuk yıkama şampuanımızla temizleme işlemi uygulanır.

Araç koltuğu yıkama 3. Aşama: Şampuanla temizleme sonrası makinemizle püskürtme - emme yapılarak koltuklar leke çıkarıcı ve şampuandan arındırılır.

Araç koltuğu yıkama 4. Aşama: Araç koltuklarınız kirlerden tamamen temizleneninceye kadar aynı işlem tekrar edilir.

Araç koltuğu yıkama 5. Aşama: Araç koltuklarınızı temizlendikten sonra son kontroller yapılır.

Araç koltuğu yıkama 6. Aşama: Son aşama olarak da araç koltuklarınız parfümlenir ve kuruması için bekletilir.

NOT: Araç koltuğu yıkatmak isteyen müşterilerimiz araçlarını sabah saatlerinde yıkama servisimize getirmeleri gerekmektedir. Aracı, koltukları yıkanmış ve kurutulmuş şekilde aynı gün akşam üzeri alabilirler.